Zaujímavosti

Rekreačné poukazy môžete využiť aj vo Woodpark.sk

Dovolenka na Slovensku má niekoľko výhod. Okrem krásnej prírody a zaujímavých miest je výhodou aj to, že zostávate „doma“, teda nemusíte cestovať ďaleko a nájdenie vhodného miesta na pobyt je relatívne jednoduché a rýchle. Od 1. januára 2019 je vďaka rekreačným poukazom, ktoré si môžete uplatniť aj vo Woodparku, dovolenka na Slovensku ešte dostupnejšia. Čítať celý článok.

10 Dôvodov, prečo ísť na chatu

Všade dobre, doma najlepšie. Absolútne súhlasíme s týmto tvrdením, no aj napriek tomu si myslíme, že občasné “vypadnutie” zo stereotypu potrebuje každý. Či už dospelý alebo dieťa. Tu je 10 dôvodov, prečo by ste si mali dopriať pár dní (či už víkend alebo, pokojne, aj cez týždeň) mimo domu. Čítať celý článok.

Naša vínotéka

Chceme, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie a nič vám nechýbalo. Vieme, že k víkendu na chate často patrí aj posedenie s pohárom vína a keďže sami si potrpíme na kvalitu, naša vínotéka je plná toho najlepšieho, čo ponúka rodinné vinárstvo Vysoké pole v Skalici.
Vína v našej vínotéke sú vám k dispozícii za skvelé ceny. Cenník je dostupný každému ubytovanému hosťovi.
Čítať celý článok.

Reštaurácie v okolí

Aj keď kuchyňa našej chaty Woodpark je plne vybavená indukčnou varnou doskou, rúrou a rôznymi kuchynskými pomôckami, veríme, že niekedy prídu dni, kedy na varenie nezostane čas a/alebo chuť. V okolí chaty – vo Valčianskej doline, Valči a jej okolí sa nachádza niekoľko výborných reštaurácií, ktoré vám radi odporučíme. Čítať celý článok.

Lyžiarske strediská

Z rezortu Woodpark je výhľad priamo na Snowland Valčianska dolina, vzdušnou čiarou je toto stredisko vzdialené od chaty pár metrov. Toto lyžiarske stredisko je zamerané na rodinné lyžovanie. Má 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5 600 metrov a obtiažnosťou od ľahkých, cez turistické a mierne. Dobré podmienky na lyžovanie a snowboardovanie sú vďaka technickému snehu zabezpečené od decembra do marca. Umelé osvetlenie umožňuje vychutnávať lyžovanie či snowboardovanie aj vo večerných hodinách. Čítať celý článok.