Motokáry v Martine

Motokáry v Martine
7 sep

Motokáry v Martine

Čas na chate Woodpark niekedy beží až príliš rýchlo… No ak úplne nevyjde počasie a máte so sebou aj deti či dospelých, ktorí potrebujú tráviť čas aktívne, je na čase zabaviť ich. Čo tak vyskúšať trochu adrenalínu len pár km od chát?

Jazdenie na motokárach patrí k obľúbenej zábave skoro každej vekovej kategórie. Motokárová hala v Martine je od chát Woodpark vzdialená len 14,4 km, a ak máte radi tento typ zážitkov, vyskúšajte ho aj v Turci.

Po prvotnej inštruktáži od skúsených lektorov máte na výber medzi dvoma typmi motokár, ktoré sa odlišujú svojím výkonom. Pre začiatočníkov je určite lepšie najskôr jazdiť na slabších 6PH, aby nedošlo k úrazu. Aby ste mohli využívať silnejší typ motokáry 9PH, je potrebné splniť kvalifikačný čas na slabšej motokáre. Ak máte menšie deti, ktoré by ešte nemohli jazdiť samy, k dispozícii sú motokáry pre dvoch.

Motokárová hala v Martine je celá krytá a preto je vhodná v každom počasí. Striedavé technické úseky s rovinkou zaručene splnia očakávania aj náročných pretekárov. Dĺžka dráhy je cca 380 metrov, pri rozhraní šírky dráhy 5 až 8 metrov. Ak radi súťažíte, k dispozícii je aj časomiera pre zaznamenávanie časov jednotlivých kôl.

V hale sa môžete občerstviť, prípadne z terasy s výhľadom na celú trasu povzbudiť svojich priateľov. Ak si chcete skrátiť čas čakania (na jazdu či na jazdiacich priateľov), nájdete tu aj kalčeto. 

Všetky informácie ohľadom otváracích hodín a cenníka nájdete na oficiálnom webe motokárovej haly.