Súkromný kuchár vo Woodparku

Degustačné menu s piatimi chodmi
24 mar

Súkromný kuchár a degustačná večera

Výnimočný zážitok pre všetky zmysly – od lákavej vône, cez neodolateľný vzhľad až po neskutočnú chuť.

Jedlo by malo byť zážitkom, nielen prostriedkom nasýtenia. S rešpektom k našim lokálnym surovinám, s dobre známymi chuťami, no prekvapivo netradičnými kombináciami vám predstavujeme službu súkromný kuchár len pre vás počas pobytu vo Woodparku.

Súkromný kuchár vám a vašim blízkym priamo v priestoroch chaty pripraví exkluzívne degustačné päťchodové menu (vrátane nápojov) presne podľa vašich predstáv. Tak, aby nasýtil všetky vaše zmysly.

Či už u nás chystáte oslavu narodenín, rozlúčku so slobodou, malú komornú svadbu alebo len chcete počas pobytu dopriať svojim chuťovým pohárikom niečo exkluzívne, rezervácia súkromného kuchára je to pravé.

Postará sa o vás šéfkuchár Robo Hadviga s niekoľkoročnými skúsenosťami z gastronómie. Pôsobil v Nemecku a Taliansku, kde objavoval nové chute a fascinujúce recepty, ktoré si odovzdávali generácie. Po návrate na Slovensko viedol kuchyne v reštauráciách Beniczký Restaurant & Caffé, Aruba, Frais, Hotel Kaskády… So šéfkuchárom Jaroslavom Žídekom bol spoluorganizátorom projektu Top Chef Tour.

Varil na americkej aj nemeckej ambasáde, pre mnoho rešpektovaných a známych osobností. Na svojom konte má aj niekoľko ocenení.

Šesť rokov viedol vlastnú reštauráciu LE GOUT. Po úraze a v dôsledku pandémie covid reštauráciu zatvoril a odvtedy sa gastronómii venuje z pozície súkromného šéfkuchára.

A jeho umenie na tanieri si teraz môžete vychutnať aj vy.

Užite si jedinečný gastronomický zážitok počas vášho pobytu vo Woodparku!

Možnosti, ktoré ponúkame:

  • 5-chodová degustačná večera pre 4 – 10 osôb,
  • väčšie skupiny, slávnostné príležitosti 3 – 4 chody pre maximálne 20 osôb,
  • barbecue/grilovačky pre 4 – 10 osôb,
  • svadby podľa individuálnych potrieb a želaní do 20 osôb.

Pre viac informácií a rezerváciu privátneho šéfkuchára nás kontaktujte e-mailom na info@woodpark.sk.