O Woodparku

Chalets Woodpark sa nachádzajú 12 km od mesta Martin vo Valčianskej doline za obcou Valča. Lokalita Valčianska dolina je vhodná na ubytovanie v zimnom aj v letnom období. Okrem lyžovania a snowboardovania ponúka stredisko rôzne športové a zábavné aktivity. V zime korčuľovanie a bežecké lyžovanie, k dispozícii je aj škola lyžovania a snowboardovania. V letnom období určite oceníte viacero rôzne náročných bežeckých a cyklistických trás či turistických chodníčkov v okolí. Pár metrov od chát sa takisto nachádza golfové ihrisko, rybník, multifunkčné ihrisko (tenis, volejbal, florball, minifutbal), in line okruh, detské ihriská, trampolíny a nafukovacie atrakcie. Možné je aj zapožičanie bicyklov a terénnych kolobežiek.

Ubytovanie je možné v dvoch chatách, ktoré síce zvonku vyzerajú rovnako, no vnútri je každá iná. Rezort spája tradície s moderným štýlom. Výhľad na Malú Fatru, stredisko Snowland a okolitú prírodu prináša našim hosťom dokonalý relax pre dušu i telo.

Jedna chata má 10 plnohodnotných lôžok, je možné rezervovať si aj dve chaty s celkovou kapacitou 20 ľudí. V prípade potreby pre vás radi pripravíme aj detskú postieľku. Chaty sú plnevybavené a vhodné najmä pre rodiny s deťmi, ale aj partie kamarátov. V každej chate nájdete tri samostatné spálne a dve kúpeľne. Miesto na odloženie lyží, plne vybavená vínotéka a wifi pripojenie sú samozrejmosťou. Viac informácií o chatách si prečítate priamo na stránkach chaty Olejkárka a chaty Slovianka. 

Viac užitočných informácií o lokalite a aktivitách v okolí nájdete v časti Zaujímavosti – Tipy na výlety a Praktické informácie.