Reštaurácie v okolí

5 jan

Reštaurácie v okolí

Aj keď kuchyňa našej chaty Woodpark je plne vybavená indukčnou varnou doskou, rúrou a rôznymi kuchynskými pomôckami, veríme, že niekedy prídu dni, kedy na varenie nezostane čas a/alebo chuť. V okolí chaty – vo Valčianskej doline, Valči a jej okolí sa nachádza niekoľko výborných reštaurácií, ktoré vám radi odporučíme.

 

(Poradie, ktoré sme zvolili, odzrkadľuje vzdialenosť reštaurácií od chaty. Začíname najbližšou.)

Reštaurácie Humno a Hunt Bar & Restaurant

Reštaurácie sa nachádzajú priamo v stredisku Snowland vo Valčianskej doline. Príjemné posedenie, krb, barový pult a gurmánske špeciality, ktoré pre vás pripravia, vás určite nesklamú. Reštaurácie majú celoročnú prevádzku.

Ak sa vyberiete do Snowlandu lyžovať, občerstvenie je zabezpečené v štyroch bufetoch priamo na svahu.

Viac informácií o reštauráciách nájdete priamo na webe Snowlandu.

Reštaurácia Berries

Rodinná reštaurácia Berries, ktorá sa nachádza v obci Valča má širokú ponuku domácich jedál a kvalitnú kávu. V letných mesiacoch je možné posedenie aj na rozľahlej terase.

Viac informácií vrátane menu reštaurácie nájdete na webe reštaurácie Berries.

Hostinec pod Hrádkom (Zizzi Pizza)

Ak dostanete chuť na pizzu, zastaviť sa môžete v Hostinci pod Hrádkom. V prevádzke majú aj rozvoz pizze, stačí zavolať a vaše jedlo vám príde priamo do chaty.

Kontakt, otváracie hodiny a menu nájdete na ich Facebooku.

Reštaurácia Drevená dedinka

Reštaurácia sa nachádza v obci Benice asi 5 km od chaty. Ponúka slovenské jedlá z kvalitných surovín od domácich pestovateľov. Myslia aj na deti a pripravené majú detské stoličky a príbory, aj detský kútik s hračkami a omaľovánkami.

Viac informácií nájdete na ich Facebooku.

Reštaurácia v Hoteli Impozant

Vo Valčianskej doline vedľa svahu sa nachádza hotel Impozant, ktorý má takisto vlastnú reštauráciu otvorenú aj pre neubytovaných hostí.

Web reštaurácie v hoteli Impozant.

Leave a Reply