Súkromná masáž

Lymfatická masáž
17 nov

Súkromná masáž na chate

S pobytom na chate bezpodmienečne súvisí aj relax. Čo môže byť lepšie ako si v príjemnom prostredí oddýchnuť pod rukami skúseného maséra?

Po turistike, kúpaní vo vírivke alebo aj “len tak” sa nechať hýčkať. V chatách Woodpark vieme našim hosťom poskytnúť relax aj v takejto podobe. Vašou jedinou starosťou bude objednať si masáž aspoň týždeň vopred a potom si ju už len vychutnať všetkými zmyslami. Masér si prinesie stôl aj všetky pomôcky vrátane špeciálnych olejov (voňavých aj bez vône), vy si vyberiete podľa vašich preferencií pred masážou.

Ponuka masáží v chatách Woodpark:

Klasická masáž (1 hod./1,5 hod.)

Lymfatická masáž (1 hod.)

Reflexológia chodidla (30min.)

Reflexológia chrbta a uvoľňovanie fascií (30 min.)

Breussova masáž (1 hod.)

Medová masáž (45 min.)

Klasická masáž (1 hod./1,5 hod.)

Najpopulárnejšia masáž zameraná na uvoľnenie svalov, kĺbov a šliach. Táto masáž podporuje správne prekrvenie celého tela, a tým pôsobí upokojujúco a ozdravne. Je relaxačná, oddýchnete si pri nej fyzicky aj psychicky.

Lymfatická masáž (1 hod.)

Jemná, pomalá masáž bez oleja, ktorá je zameraná na lymfatický systém tela. Masér špeciálnymi hmatmi odbúrava odpadové látky z vášho tela. Je vhodná pri unavených a ťažkých končatinách, napríklad po turistike alebo dlhej prechádzke.

Reflexológia chodidla (30min.)

Reflexológia ovplyvňuje celé telo, pohybový aparát aj vnútorné orgány cez reflexné zóny na chodidlách. Masáž sa vykonáva tzv. na sucho, a je čiastočne bolestivá. Je však výbornou diagnostickou metódou a aj liečebným systémom zasadeným v čínskej medicíne.

Reflexológia chrbta a uvoľňovanie fascií (30 min.)

Tvrdá, no veľmi uvoľňujúca masáž vykonávaná tzv. na sucho. Je výborná na odstránenie stuhnutých častí chrbta a zbavenie sa chronických bolestí.

Breussova masáž (1 hod.)

Jemná masáž chrbtice za pomoci ľubovníkového oleja. Uvoľňuje tlak na platničky a pomáha navrátiť pohyblivosť chrbtice. Má upokojujúce účinky.

Medová masáž (45 min.)

Špeciálna masážna technika na detoxikáciu mäkkých tkanív a kĺbov za pomoci včelieho medu, ktorý sa nanáša na chrbát alebo zvolený kĺb. Med vstrebáva toxíny z podkožia a vyťahuje sa špeciálnym, pumpovacím hmatom.

Táto ponuka je iba pre ubytovaných hostí. Stačí, ak nezáväzný záujem o masáž prejavíte pri objednávke pobytu. Následne vám pošleme cenník a v prípade záujmu dohodneme termín s masérom. Nech sú vaše pobyty u nás ešte o niečo lepšie.