Stredisko Snowland v letnej sezóne – YETILAND

YETILAND
1 apr

Detské ihrisko a YETILAND pri chatách Woodpark

Počas pobytu na chate v prírode rozmýšľate, ako stráviť deň s tými najmenšími a zároveň plánujete, ako deti zabaviť a pripraviť im deň, aby sa nenudili? Nie nadarmo sa hovorí, ak je šťastné dieťa, je šťastný aj rodič. Pri pobyte v našich chatách sa deti zaručene nudiť nebudú po celý rok.

Snowland nie je len lyžiarske stredisko so športovými aktivitami v zime, ale aj miesto s rôznymi celoročnými doplnkovými službami pre celé rodiny. Od chát Woodpark je vzdialené necelých 5 minút chôdzou. 

Pre najmenších je v areáli strediska k dispozícii veľké detské ihrisko s pirátskou loďou, ktorá v sebe skrýva rôzne preliezky, mini lezeckú stenu, šmýkačky, detské vyhliadky na stredisko a preliezky. V blízkosti lode nájdete rôzne typy hojdačiek, bungee trampolínu, nafukovaciu trampolínu, šmýkací a skákací hrad, klasické trampolíny a detské mini kolotoče.

Všetky tieto atrakcie sú zadarmo a nonstop otvorené. Zaručene sa vám tu podarí deti unaviť.

V stredisku nájdete novovybudované detské ihrisko YETILAND. Tento tzv. detský park ponúka množstvo zábavy pre deti, ktoré tu dokážu stráviť aj celý deň. V ihrisku YETILAND sa nachádzajú nafukovacie hrady, trampolíny, a perfektná šmýkacia dráha.

Vstup je spoplatnený 6€ na celý deň. Yetiland je otvorený Pondelok – Nedeľa 09:00 – 20:00 (za nepriaznivého počasia býva ihrisko zatvorené)

V Snowlande sa nachádza aj požičovňa bicyklov, terénnych kolobežiek a kolieskových korčúľ. Zahrať si tu môžete paintball, ktorý sa nachádza hneď na okraji strediska v lese.  stolný tenis, biliard, a využiť môžete multifunkčné ihriská – tenis (ihrisko v rekonštrukcii), minifutbal, volejbal… Niekedy stredisko ponúka adrenalín vo forme Zorbing-u. Vo veľkej nafúknutej plastovej gule sa môžete kotúľať strmhlavo dole trávnatým kopcom strediska.

Paintball ihrisko
Paintballové ihrisko
Paintball ihrisko vo Valcianskej doline
Paintballové ihrisko

V areáli strediska sa nachádzajú rôzne drevené postavičky a zvieratká, ktoré isto detičky zaujmú.

V blízkosti sa nachádza umelo vybudované jazero, ktoré v lete ľudia využívajú na člnkovanie. Kúpanie v jazere nie je zakázané.

Súčasťou strediska sú aj reštaurácie Humno a Hunt, ktoré sú otvorené aj v letnej sezóne. (Viac reštaurácií v okolí chát nájdete v tomto článku.)

V hoteli Impozant, ktorý sa takisto nachádza v areáli Snowland, si môžete užiť chvíle relaxu v hotelovom wellness centre. Počas pobytu v našich chatách Woodpark dostanete
30 % zľavu na bowling a wellness v tomto hoteli. Vo wellness nájdete vo vnútri bazén s protiprúdom a vírivku, rovnako sa tam nachádzajú vonkajšie bazény. Milovníci saunovania môžu zregenerovať svoje telo aj dušu v piatich druhoch sáun – fínskej, infra, kombinovanej bio-saune, parnej saune a jedinečnej soľnej peelingovej saune. V saunovom svete nechýba ani oddychová miestnosť s výhľadom na okolitú prírodu, solárium – slnečná lúka, ochladzovací bazén, vedro odvahy a ďalšie atrakcie.

Hotel Impozant

V ponuke hotela sú aj relaxačné a energizujúce masáže. Viac informácií nájdete na webe hotela Impozant.

V blízkosti hotela sa nachádza aj deťmi veľmi obľúbený zip line.

Ďalšie informácie o službách strediska Snowland nájdete priamo na jeho webe.

Veríme, že tento tip sa vám bude veľmi páčiť a užijete si príjemný deň s detičkami.