Lanový park - Segoland

Segoland Lanový park
6 sep

Lanový park – Segoland

Ste ubytovaní na chate a deťom nestačí detské ihrisko pri chatách Woodpark? Alebo ste boli na jednom z výletov, no deti majú stále plno energie, a vy neviete, čo s tým? Máme tip, ako deti unaviť, aby ste si vychutnali príjemný večer na chate pri pohári vína.

Lanové centrum – Segoland je športový areál, ktorý ponúka atraktívne programy pre skupiny alebo jednotlivcov. Ide o komplex lanových prekážok, ktoré sú umiestnené niekoľko metrov nad zemou. Účastníci ich prekonávajú po zaškolení inštruktorom. Martinský lanový park – Segoland sa nachádza v centre mesta Martin vedľa Etnografického múzea – SNM na ulici Šoltésovej 25. Areál je od chát vo Valčianskej doline vzdialený približne 14 km. Parkovanie pri areáli Segoland je bezproblémové.

Jednotlivé trasy v areáli majú čo ponúknuť všetkým, bez ohľadu na vek. Areál disponuje celkovo tromi okruhmi.

  • Najmenší okruh je vhodný pre deti od 3 rokov.
  • Stredný okruh vyžaduje minimálnu výšku lezca 140 cm.
  • Veľký okruh je určený pre dospelých s výškou od 150 cm.

Dohromady Segoland v Martine ponúka až 30 prekážok rôznej obtiažnosti umiestnených v rôznych výškach. Každý návštevník, ktorý chce absolvovať jeden z okruhov, dostane krátke školenie od inštruktora. Inštruktor vás poučí o základom správaní a pravidlách areálu, naučí vás, ako sa prepínajú karabíny, a ako sa manipuluje kladka v areáli. Dostanete výstroj s prilbou a môžete začať s prekážkami.

V červenej drevenej stavbe, ktorá slúži aj ako informačná služba, môžete posedieť, aj sa občerstviť. Okrem lanového parku sa v areáli nachádzajú aj menšie atrakcie pre najmenších.

Lanové centrum poskytuje široké možnosti na aktívne trávenie voľného času pre všetky vekové kategórie a je určené aj pre firemné teambuildingy.

Segoland je otvorený denne od 13.00 h do 19.00 h. Pre rezerváciu alebo doplnkové informácie ohľadom vstupu zavolajte na telefónne číslo 0918 402 854 alebo napíšte na Facebook Segoland Martin.

Informácie ohľadom otváracích hodín si telefonicky overte.

Zdroj fotografií: Facebook stránka Segoland

Tím Woodpark praje príjemný zážitok. 🙂