Svadby, Rodinné oslavy, Teambuilding

Svadba na chate
19 júl

Špeciálne príležitosti

SVADBY A ROZLÚČKY SO SLOBODOU

 

Svadba na chate? Prečo nie? Komornejšie svadby v súkromí (obzvlášť počas celosvetovej pandémie) môžu byť rovnako štýlové ako veľké napríklad na zámku. Veľkú záhradu chaty je možné využiť ako priestor na hostinu aj tanečný parket, jej izby zase na prespanie hostí. Dve kúpeľne v každej chate zabezpečia pohodlie vašich hostí. Šmrnc chaty dodá svadbe špeciálnu neopakovateľnú atmosféru. V prípade potreby je, samozrejme, možné rezervovať si obe chaty, a získať tak ešte väčší priestor a nocľah pre 20 ľudí.

Ak máte akékoľvek otázky k organizácii špeciálnej príležitosti ako je napríklad svadba, ozvite sa nám na info@woodpark.sk.

RODINNÉ STRETNUTIA A OSLAVY

 

Čas strávený s rodinou a priateľmi je na nezaplatenie. Prostredie chaty je ideálne na príjemné posedenia pri krbe (či už v zime vnútri chaty alebo v lete v altánku), oddych v prírode Malej Fatry a spoločnosť blízkych. Každá chata má 10 plnohodnotných postelí (+ dve postieľky pre bábätká), no ak je vaša rodina väčšia, pokojne si rezervujte obe chaty naraz a oslavu poriadne roztočte.

Pre viac informácií nás pokojne kontaktujte na info@woodpark.sk.

JOGA POBYTY a iné tematické pobyty

 

Aj keď boli chaty navrhované predovšetkým ako miesto na stretnutia s rodinou a priateľmi, osvedčili sa aj ako vkusné a príjemné miesta na joga pobyty. Ubytovanie pre 10 ľudí v každej z chát (dokopy 20 plnohodnotných postelí), priestor na cvičenie, meditácie, aj semináre či premietanie prezentácií boli dokonalým zázemím pre niekoľko joga pobytov, ktoré sa u nás konali.

Ak chcete u nás zorganizovať joga pobyt alebo iný tematický pobyt, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na info@woodpark.sk.

Yoga pobyt na chate

TEAMBUILDINGY A FIREMNÉ STRETNUTIA

 

Prežite s kolegami spoločný čas aj mimo kancelárie. Chaty Woodpark sú prispôsobené aj na firemné akcie, školenia, teambuildingy… Stabilný internet zabezpečí dodanie dobre odvedenej práce kamkoľvek potrebujete a prostredie Malej Fatry zase (aktívny) oddych a popracovnú pohodičku.

Jedna chata má kapacitu 10 ľudí, je možné rezervovať si aj obe chaty naraz. 

Viac o vybavení chát si prečítajte na podstránke Chaty Olejkárka a Chaty Slovianka.

CATERING

Ak sa k nám chystáte na firemný teambuilding, rodinnú oslavu, tematický pobyt alebo je vaša rodina taká veľká, že by ste uvítali, aby sa o vaše stravovanie postaral niekto iný, ponúkame aj cateringové služby. V prípade záujmu alebo podrobnejších informácií nás, prosím, kontaktujte e-mailom na info@woodpark.sk alebo telefonicky.

DARČEKOVÝ POUKAZ

Darujte svojim blízkym darček v podobe pobytu v prírode v jednej z krásnych chát vo Valčianskej doline.

Napíšte nám, v akej hodnote si prajete vystaviť darčekový poukaz a ten vám elektronicky pošleme.

Darčekový poukaz Woodpark

Podmienky darčekového poukazu:

Za použité fotografie ďakujeme našim skvelým hosťom 🙂 .